Jesteśmy agencją, która dostarcza profesjonalne rozwiązania dla biznesu. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, dlatego zakres naszych działań jest rozległy i obejmuje tworzenie pełnej koncepcji oraz kompletną realizację wszystkich etapów powierzonych nam kampanii i projektów. W naszej pracy wykorzystujemy narzędzia, które w zależności od zadania, są najlepszym środkiem do osiągania wyznaczonych celów i realizacji ambitnych strategii: print design, web design, corporate identity, branding, custom publishing, e-publikacje, materiały POS, produkcję filmową, produkcję wydarzeń, public relations.

O jakości naszej pracy świadczą projekty,

This rationale, you mustn’t wait until support will get in touch with your writer and you will find a response. Choosingresearch paper writers for hireIs an issue, term newspapers are a lot more complex than lots of the academic assignments

które prezentujemy w portfolio i które stanowią podstawę naszego bogatego doświadczenia. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdą branżą i potrafimy przekuć naszą wiedzę w sukces niezwykle zróżnicowanych przedsięwzięć. Stworzyliśmy od podstaw Take Me – ekskluzywny magazyn o modzie, designie i fotografii, który wydawany był nie tylko w Polsce, ale także we Włoszech i pozwolił nam na współpracę z wieloma interesującymi partnerami, m.in. Roccobarocco, Yes, La Perla, Hugo Boss. Zaufali nam także twórcy festiwalu Akademia Gitary, powierzając nam reklamę i promocję medialną jednego z największych i najlepiej zorganizowanych wydarzeń muzycznych dla miłośników gitarowego grania w Europie. Festiwal odbywa się w kilkudziesięciu wielkopolskich miastach i skupia wokół siebie liczną rzeszę pasjonatów muzyki. To projekt, z którego jesteśmy szczególnie dumni, ponieważ pozwala nam nie tylko dzielić się radością czerpaną z muzyki, ale i wspierać Fundację Niesiemy Nadzieję.

Nasi klienci cenią sobie profesjonalne rozwiązania, które im dostarczamy oraz wysoki poziom realizacji zadań, którym charakteryzuje się współpraca z nami. Cieszy nas fakt, że staliśmy się partnerem w kreowaniu sukcesu tak wielu firm wywodzących się z najbardziej różnorodnych branży.

takemedia-about

wartości

Profesjonalizm, rzetelność i zaufanie to wartości, które nas definiują. Wiedzę i doświadczenie, jakie posiada nasz zespół, przetwarzamy w wysoką jakość naszej pracy. Mamy jednak świadomość, że zarówno wiedza, jak i doświadczenie muszą być rozwijane, dlatego wymagamy od siebie wiele, wciąż ucząc się i poszukując jak

The best essays are those written by some minds. If you want to be the very best you need to write the essay. How do you really know what the article is? Well the answer is pay for essay simple; you have to have the ability to detect the article that’s composed by some of the best authors of the world.

najlepszych rozwiązań tak koncepcyjnych, jak i technologicznych. Potrafimy pytać i dociekać, aby wspólnie z naszymi partnerami, osiągać wyznaczony cel. Uważamy rozmowę i stały kontakt z klientem za kluczowe elementy wspólnego sukcesu, ponieważ dzięki nim możliwe jest zbudowanie obopólnego zaufania gwarantującego pomyślność w realizacji projektu.

model działania

Zaufanie i wynikający z niego wzajemny szacunek stanowią podstawę naszych relacji z klientem – partnerem. Głęboko wierzymy, że nasi klienci są ekspertami w swojej branży, dlatego niezwykle ważna jest dla nas rozmowa, która pozwala nam poznać naszego partnera, jego środowisko oraz umożliwia zidentyfikowanie potrzeb. Podstawowym elementem każdej współpracy jest pogłębiony wywiad oraz wspólne wyznaczenie celów, które razem chcemy osiągnąć. Dzięki temu możemy kompetentnie zająć się naszą pracą i stosując kreatywne, ale ustrukturyzowane metody działania, zaprezentować jej profesjonalne efekty dostosowane do indywidualnych ustaleń. Dbamy o ciągłość komunikacji i bieżący kontakt z klientem na każdym etapie współpracy, gdyż cenimy sobie swobodę działania możliwą tylko dzięki zaufaniu zbudowanemu na pozytywnych relacjach. Lubimy chwalić się naszymi projektami, ponieważ to one najlepiej świadczą o naszej pracy. Dlatego każdy nasz klient może mieć pewność, że zrobimy wszystko, aby zamienić naszą wiedzę i doświadczenie w sukces jego biznesu.